Maksat Okumak, Maksat Kitap’ın bir kaplumbağa gibi sükûnet, şefkat ve kararlılıkla nitelikli okuyuculara açmaya yolun yol arkadaşı, okumalardan süzülen kaynağın döküldüğü nehir, gittiği küçük kasaba, hatırda kalanlar hep kalsın diye tutulan hatıra defteri,aynı yolda yürüyenlerin buluşup söyleştiği, birbirlerine rehberlik ettikleri, yolculuk anılarını paylaştıkları durak…

Bir hayalimiz var…

Ezop’un masalında, kaplumbağa koşullar ne olursa olsun maksadından bir an bile vazgeçmez; masalın sonunda kaplumbağa hızlı koşan tavşanla yarışını kazanır. Maksat Kitap insanın da maksadı olduğunda koşullar ne olursa olsun kendinde devam edebilme gücü bulabileceğine, birlikteyken bu gücün yenileneceğine, çoğalacağına inanıyor. Maksat Kitap’ın arkasında okumayı yaşamakla bir tutan bir ekip var. Maksat Okumak öncelikle bu ekibin kendi içindeki ahengini çoğaltma hevesiyle kuruldu. 

Burada olup bitenlere tanık olmak isterseniz üye olabilirsiniz, böylece yeni içerikler paylaşıldığında sizinle paylaşırız. Bize katılmak, kendi kaynaklarınızı bizimle birleştirmek isterseniz bize iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Maksat Okumak kategorisinde Maksat’ın okuyucularının değerlendirdiği kitaplar,

Maksat Muhabbet’te bir kitaptan temelini alan söyleşiler,

Maksat Paylaşmak’ta ise okuyucuların birbirleriyle paylaşımları, tıpkı “Ben okudum, şu bölümleri okusan anlarsın, beğendim, sen de okuyabilirsin.” dediği önerileri, paylaşımları yer alıyor. 

Yolculuğumuz bereketli olsun. 

Bültene Kayıt Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir