TİTREŞİMİNİ YÜKSELT HAYATIN DEĞİŞSİN – Ayşe Tolga

Merhaba sevgili okur,

            Hepimiz bu sıralar yoğun bir enerji alanındayız ve bu akış hepimizi farklı şekillerde etkisi altına alıyor. Kimi zaman bir baş ağrısı kimi zaman baş dönmesi, mide bulantısı olarak kendini gösteriyor hayatımızda. Bu durumları yaşamımızda hissettiğimizde tepkisiz kalmak mümkün değil. Peki neden bu süreçte özellikle son iki yıldır kozmik enerjiden bize enerji akışı bu kadar arttı? Bunun ne kadar farkındayız? Enerjimizi ve hayatımızı nasıl uyumlarız?

            Bana fikir veren en değerli kitaplardan biri Ayşe Tolga’nın “Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin” adlı kitabı. Daha önce size “İyilik Sende” kitabından söz etmiştim. Bu kitapta da oraya atıflarda bulunmuş yazar.

            Bu kitabı okumamdaki sebep neydi? 2021 yılı boyunca yaşadığım çarpıntılardı sebep. Bedenimin bana ne söylemek istediğini merak ediyordum. Bu kitabın kapağında kullanılan renk bile sevgi frekansını yayıyor, kalp çakramıza denk geliyor. Bunların hepsinin kadim ilimlerle birleştirilerek ince ince örüldüğünü düşünüyorum. Ayşe Tolga’nın üslubunu ve ele aldığı konuları seviyorum. Youtube kanalında yaptığı çalışmaları uygularken anlamıştım ne kadar yüksek bir frekans ve enerji alanı olduğunu. Uygulamaları yaparken bedenimin nasıl tepki verdiğini anlatmam mümkün değil.

            Ayşe Tolga’nın bu kitabında 4 ayrı bölüm ve uygulamalar kısmı var. Nasıl okursanız okuyun bu hayatınıza yön vermeniz için rehber olacak nitelikte bir kitap. Aynı zamanda okuyucuda yeni araştırma alanları için merak uyandıran bir kitap.

            Peki kitap bölümleri bize ne anlatıyor? İlk bölümde “Titreşim (Rezonans) Nedir, Ne Değildir?” sorusunun cevabı alt başlıklarda sade bir dille anlatılmış. İkinci bölümde titreşimin düşmesinin nedenleri ele alınmış. Okuduğunuzda hayatınızdaki birtakım davranışları veya alışkanlıkları çıkarma ve yeni alışkanlıkları dahil etme kararı alacağınızdan eminim. Üçüncü bölümde titreşimi yükseltmenin mümkün olduğunu kadim bilgilerle harmanlayarak ilimlerle arasında bağ kurarak anlatıyor.  Bu kadim bilgilerden bazıları; yaşam çiçeği kullanımı, titreşim tıbbı, sevgi frekansı, Tai Chi, Chi Qong, Feng Shui, Aromaterapi, yoga, nefes, ses şifası, ibadet, müzik ve daha neler neler! Dördüncü bölümde ise yüksek frekansa nasıl uyum sağlayabileceğimizi anlatıyor. En sonunda uygulamalar bölümüne yer vermiş Ayşe Tolga, okuyucuyu bazı kaynak ve uygulamalara yönlendirerek tüm bunları nasıl gerçekleştirebileceğimize de ayrıca ışık tutmuş.

            Ben okurken hayatıma aldığım bazı davranışlar için kendimi tebrik ettim, bazılarını hala hayatımda tuttuğum için ise kızdım. Ancak nihayetinde elimdeki rehber bana bunun için sunulmuştu zaten. Hepsini yapıyor olsaydım okuma ihtiyacı hissetmezdim. Eğer kadim bilgilerin şifasına inanıyor ve ilgileniyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

            Zira hayatımızda yolunda gitmeyen birçok olayın/durumun sorumluluğunu aldığımızda farkındalığımız artacak ve ancak böyle özümüzü kozmik enerjiyle uyulmayarak gerçek öze dönüşeceğiz. Evrimleşiyoruz ve bu süreçte dümeni elimizde tutmak oldukça değerli ve önemli. Farkında olduğumuz durumları değiştirmek ve olmak istediğimiz gerçek öze ulaşabiliriz. Tekamüle giden bu yolda birçok kadim bilgiyi aktaran dostları bulmak ve birlikte yükselmek gerekir. Ayşe Tolga bu dostlardan birisi.

            Yaşamında yolunda gitmeyen ne varsa sebebi de çözümü de sende. Bunun farkında ol, yaratıcının üflediği nefesi hayatını şifalandırmak için kullan. “Nefesini  düzelten, enerjisini de düzeltir, frekansını da yükseltir. Ancak o zaman evrenin sırlarının sende saklı olduğunu anlar ve gerekeni yaparsın. Kozmik enerjiye bağlanmak bazı şeyleri bırakmayı gerekir. Her ne yaparsan yap, hangi uygulamayı tercih edersen et ancak bağlantıyı koparma. Her gün yeniden yenilen ve aşkla bağını sağlam tut.

Sevgiyle kal sevgili okur.

Pınar KIRKULAK


Bültene Kayıt Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir