Maksat Okumak, Maksat Kitap’ın bir kaplumbağa gibi sükûnet, şefkat ve kararlılıkla nitelikli okuyuculara açmaya yolun yol arkadaşı, okumalardan süzülen kaynağın döküldüğü nehir, gittiği küçük kasaba, hatırda kalanlar hep kalsın diye tutulan hatıra defteri,aynı yolda yürüyenlerin buluşup söyleştiği, birbirlerine rehberlik ettikleri, yolculuk anılarını paylaştıkları durak…

Bir hayalimiz var…

Ezop’un masalında, kaplumbağa koşullar ne olursa olsun maksadından bir an bile vazgeçmez; masalın sonunda kaplumbağa hızlı koşan tavşanla yarışını kazanır. Maksat Kitap insanın da maksadı olduğunda koşullar ne olursa olsun kendinde devam edebilme gücü bulabileceğine, birlikteyken bu gücün yenileneceğine, çoğalacağına inanıyor. Maksat Kitap’ın arkasında okumayı yaşamakla bir tutan bir ekip var. Maksat Okumak öncelikle bu ekibin kendi içindeki ahengini çoğaltma hevesiyle kuruldu. 

Burada olup bitenlere tanık olmak isterseniz üye olabilirsiniz, böylece yeni içerikler paylaşıldığında sizinle paylaşırız. Bize katılmak, kendi kaynaklarınızı bizimle birleştirmek isterseniz bize iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Maksat Okumak kategorisinde maksadın okumak, Maksat Sanat kategorisinde maksadın sanat olduğu paylaşımlar yer alıyor.

Nihayetinde maksadımız yaşamak !

Maksadımız birlikte yol almak !

Yolculuğumuz bereketli olsun. 

Bültene Kayıt Olun